خانه > برگزیده > رنج‌نامه‌ای خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران

رنج‌نامه‌ای خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله رب العالمين و صلی الله علی محمد و آله الائمة و المهديين و سلم تسليماً کثیرا

در دنیایی زندگی می‌کنیم که هر دینی در غرب و شرق آن خود را مقید به مکتبی به نام دموکراسی می‌داند. مکتبی که مدعی است انسان به عنوان موجود زنده در انتخاب آیین، مکتب، مذهب و سرنوشت خود آزاد است. مکتبی که مدعی است هر انسانی آزاد است از نظر عقیدتی و سیاسی، نظری مخالف نظر حاکمان خود داشته باشد.
مردم‌سالاری دینی یا همان دموکراسی دینی که تفکر حاکم در بین مسئولان نظام جمهوری اسلامی خصوصاً رهبری کشور عزیزمان ایران می‌باشد نیز معتقد به همین مؤلفه‌ها است.

رنج‌نامه‌ای خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران
رنج‌نامه‌ای خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران

مسئولان جمهوری اسلامی اما هر چند خود را مقید به این مکتب سیاسی می‌دانند گویا انصار قائم آل محمد (علیه‌السلام) را از این قاعده مستثنی کرده‌اند و هیچ سهمی از حداقل حقوق انسانی و آزادی‌های مدنی برای آنها قائل نیستند.

رنج‌نامه‌ای خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران
رنج‌نامه‌ای خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران

نیروهای حکومتی و امنیتی با ورود شبانه یا صبحگاه به منازل انصار قائم (علیه‌السلام) به بهانه اقدام علیه امنیت ملی، آنان را از داشتن حداقل امنیت و آرامش محروم کرده‌اند.
هر چه ما انصار قائم (علیه‌السلام) نجابت بیشتری از خود نشان می‌دهیم، دستگاه قضا و دستگاه‌ امنیتی کشور جری‌تر شده و با شدت بیشتری برخورد می‌کنند تا جایی که اخیراً شاهد صدور احکام سنگینی هستیم که شاید در طول تاریخ قضاوت در ایران بی‌نظیر باشد.
حبس‌های طولانی مدت ده سال، پانزده سال و… و نیز محرومیت‌های مختلف از حداقل مزایای زندگی شخصی و اجتماعی یک انسان از جمله این موارد است.

بسیاری از انصار امام مهدی (ع) با وثیقه‌های سنگین چند صدمیلیونی در انتظار احکام سنگین دستگاه قضایی هستند. حتی برخی انصار مانند شیخ احمد رزقی با وجود وثیقه هفتصد میلیونی، دوباره به بهانه‌ای واهی دستگیر و هم‌اکنون در زندان به سر می‌برند.

ما انصار ایرانی قائم آل محمد (علیه‌السلام) به عنوان فرزندان ایران اعلام می‌کنیم: «حفظ امنیت ایران عزیز از اولویت‌های ماست و با حساسیت بالا نگران امنیت ملی کشور عزیزمان ایران هستیم.»

شما خوب می‌دانید که انصار قائم (علیه‌السلام) در ایران از نجیب‌ترین و آرام‌ترین مردم این سرزمین پاک هستند و از هر تنشی در کشور دوری می‌کنند و تنها جرمشان ایمان به یمانی موعود، وصی و فرستاده امام مهدی (علیه‌السلام) است.

رنج‌نامه‌ای خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران
رنج‌نامه‌ای خطاب به مسئولین جمهوری اسلامی ایران

خدایا تو شاهد باش! هنوز که هنوز است به خاطر هجوم سرزده شبانه و صبحگاه نیروهای امنیتی به منازلمان، فرزندان ما شب‌ها با کابوس حمله نیروهای امنیتی به منزل و دستگیری پدر و مادرشان، آشفته از خواب بیدار می‌شوند و سراسيمه و با گریه به آغوش مادر پناه می‌برند، همسرانمان دچار بیماری‌های مختلف جسمی و ضعف سیستم عصبی شده‌اند.

ما انصار ایرانی قائم (علیه‌السلام) در اوج مظلومیت و با نجابت تمام اعلام می‌کنیم #ظلم_بس_است، کرامت انسانی ما را پایمال نکنید، ما فرزندان ایران و عاشق وطن عزیزمان ایران هستیم.
تنها آرزویمان ایرانی سربلند، سرافراز، پایدار و ایرانی قدرتمند در زیر پرچم عدل امام مهدی (علیه‌السلام) می‌باشد.
🌺حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر🌺

همچنین ببینید

حسین زمانت را بشناس

تصاویر پروفایلی(مخصوص شبکه های اجتماعی)

عکس پروفایل مربع جهت استفاده در شبکه های اجتماعی با محوریت کربلا امام حسین و ...

یک نظر

 1. اللهم صلی علی محمد و آل محمد وسلم تسلیما
  قائم آل محمد ص (سید احمد الحسن) علیه‌السلام و انصار ایشان از مظلوم‌ترین انسان‌ها هستند، آن‌ها خارج از کلام اهل بیت و پیامبر اکرم ص چیزی نگفته‌اند،
  آیا این جرم است که مؤمنین به وصیت و کلام پیامبر ص عمل کنند! خدا و رسول او شاهدند و شهادت خدا کافیست؛

  با شما هستیم ای قضات ارجمند و عالی‌رتبه که بسیار حکم صادر می‌کنید. این کلام اهل بیت ع است (قاضی بر لبه جهنم نشسته است) با ظلم به مردان و زنان انصار مهدی ع از چه خود را ایمن میدانید؟! آیا توبه نمی‌کنید؟!
  اگر بر اساس اسلام حکم می‌کنید پس دلیل شرعی بیاورید، ولی اگر برای حفظ منافع و قدرت نظام است؛ پس وای به حال کسانی که با خدا دشمنی می‌کنند، آیا حکم دادن بر ضد وصیت پیامبر اسلام ص، حکم دادن بر ضد خدا نیست؟!
  چگونه قضاوت می‌کنید و چگونه خود را از خشم خدا و پیامبرش ایمن میدانید؟

  بدانید که همگی ما در امتحان هستیم و زمان بسیار کم است و پشیمانی هم سودی ندارد،
  بدانید که حکومت‌ها همیشه برای حفظ بقا و قدرت خود از حق می‌گذرند و ظلم و ستم می‌کنند؛ اما بقای هر چیز تا هر زمان به دست خداست، زیرا قوی‌ترین حکومت‌ها با ظلم کردن زودتر به فنا رفتند،

  آیا صدای منادی حق را نمی‌شنوید که جهانیان را فرامی‌خواند. فرزند حضرت مهدی ع (احمد الحسن ع) سالهاست که فریاد می‌زند و یاری می‌طلبد؛ اما بجای یاری‌کردن او و شنیدن کلامش، در صف اولین دشمنانش ایستاده‌اید.
  شما را به خدا جز اینکه «شک» دارید چه چیز دیگری شما را به مخالفت با او وادار می‌کند، حتی اگر کسی به کسی اعتماد نکند اما ظلم هم نمی‌کند، شما کدام کار را انجام دادید، نه سخنش را پذیرفتید نه خودش را و نه انصارش را آرام می‌گذارید،

  بدانید اکثر رسولان پروردگار از بین اقشار ضعیف و ستمدیده بودند و همیشه آنها را به خاطر مخالفت با اعتقادات خود و گذشتگان خود مورد ستم قرار می‌دادند، غرور و تکبرشان مانع از این می‌شد که با آنها صادقانه بنشینند و سخنانشان را گوش کنند و معتقد بودند که رسول و فرستاده خدا هرچه بگوید و ادعا کند بیشتر از دانسته‌های آنان نیست،
  و بدتر اینکه با انصار و پیروان رسولان ستم روا می‌داشتند تا آنان را از یاری‌کردن دین حق و رسول خدا پراکنده سازند،

  حال سؤالی داریم از شما: آیا این روایت صحیح است که اکثر دشمنان قائم علیه‌السلام از بین علما و فقها هستند؟
  اگر قبول دارید که به احتمال زیاد هم قبول دارید، باید بگوییم حتی اگر این احتمال یک به صد باشد که بپذیرید مضمون این روایت شما نیستید و آنها وهابی‌ها یا علمای منحرف یا هر گروه که فکر کنید باشد، حتی اینکه دشمنان قائم شیعیان دروغگو هستند را هم اگر به خود نگیرید، باز هم شایسته علما و فقهای عاقل این بود که بسیار بیشتر از این احتیاط کنند تا مبادا از مصادیق این روایت باشند،
  چگونه اینقدر محکم و بی‌مهابا همه را انکار می‌کنید و می‌گویید منظور ما نیستیم. مگر شما راستگو هستید؟ مگر شما با رحم و شفقت با مسلمین برخورد می‌کنید؟ مگر با زنان و مردان مؤمن مطابق با شأن آنها رفتار می‌کنید؟

  مگر با کسی که آمده و می‌گوید من قائم آل محمد ع هستم با وصیت پیامبر ص و روایات فراوان که حاوی نام و نشان اوست و به‌وسیله علم و تفسیر قرآن و رؤیاهای بسیاری که افراد مختلف بدون شناخت قبلی از همه معصومین علیهم‌السلام برای تأیید او دیده‌اند، همراه تأیید و رؤیای پس از شناخت بسیاری از مؤمنین، مگر مخالفت نکرده‌اید؟ پس چگونه خود را از دشمنان قائم علیه‌السلام جدا میدانید، درحالی‌که روزبه‌روز شبیه‌تر می‌شوید به دشمنان ایشان ع؟
  آیا روش اسلام را در پیش گرفتید یا روش هواهای نفسانی و متکبرانه خود را؟ به کدام راه و روش خداپسندانه با آن برخورد کردید؟

  ختم کلام اینکه همگی به خدا و رسولش ایمان بیاوریم و متفرق نشویم که این ریسمان الهی است. به انصار مؤمن حضرت مهدی ع ظلم نکنید، مخصوصاً زن‌های مظلوم مؤمن، چگونه زن‌های مؤمن را به دادگاه می‌کشانید آن هم به جرم حمایت از وصیت پیامبر ص!!! آیا دوست دارید با زنان خودتان بدرفتاری شود؟

  هدایت به دست خداست و هرکه را بخواهد هدایت می‌کند. او کسی است که نور ایمان را بر قلب هرکس که طالب هدایت باشد می‌تاباند،
  سلام بر کسی که در پی هدایت باشد؛ زیرا تا لحظه مرگ همه در معرض گمراهی هستند حتی فقیه و عالم و عابد بزرگ.

  این بسیار بزرگ است که مدعی باشد کسی از دوستداران اهل بیت پیامبر ص است اما بزرگترین ضربه‌ها را به اهل بیت علیهم‌السلام وارد کند،
  فرزندان فاطمه سلام‌الله علیها همیشه مظلوم و غریب بوده‌اند و همیشه با آنها دشمنی کرده‌اند، به خاطر اینکه کلام حق را می‌گفتند و کلام حق بیشترش در آنچه ما نمی‌دانیم است، اگر قرار بود فقها و علما و غیره آن حق را بفهمند دیگر چه نیازی به معصومین علیهم‌السلام می‌بود؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 15 =