خانه > ساعت صفر > شکست منتظران > شیعه کیست؟ چه ‌کسی در حال حاضر‌ برای کشتن امام مهدی (ع) زمینه‌سازی می‌کند؟!

شیعه کیست؟ چه ‌کسی در حال حاضر‌ برای کشتن امام مهدی (ع) زمینه‌سازی می‌کند؟!

معرکه صحرای کربلا کسانی را رسوا می‌کند که معتقدند امام مهدی (ع) با معجزات شناخته می‌شود! علمای یهود پس از پيامبر خدا موسی (ع)، وقتی می‌خواستند پیامبری از پیامبران را به قتل برسانند، از پیروان خود می‌خواستند بر آن پیامبر شرط کنند، معجزه‌ای همانند معجزاتی که پیامبر خدا موسی (ع) آورده بود بیاورد و وقتی او این معجزه را نمی‌آورد، وی را تکذيب می‌کردند و می‌کشتند! آنچه در کربلا رخ داد، هتک حرم حسین (ع)، مُثله کردن او و اهل‌بیتش، اسیر کردن زنان و آتش زدن خیمه‌هایش به سبب همین عقیده بود!

شیعه کیست؟ چه ‌کسی در حال حاضر‌ برای کشتن امام مهدی (ع) زمینه‌سازی می‌کند؟!
شیعه کیست؟ چه ‌کسی در حال حاضر‌ برای کشتن امام مهدی (ع) زمینه‌سازی می‌کند؟!

امام همانند دیگر انسان‌ها این‌گونه شناخته نمی‌شود که بدون سایه باشد، ردّ پایش بر شن‌زار نماند، شمشیرها و نیزه‌ها او را لمس نکند و…؛ این عقیده در دوران حکمرانی امویان ‌به‌طور کامل‌ نهادینه و فرهنگ‌سازی شد؛ اینکه چرا حسین (ع) برای اثبات حجت بودن خود، اموری خارق‌العاده و معجزه‌آسا نداشت. علت آن بود که یهود به عبیدالله بن زیاد خدا لعنتش کند‌ فهماند که به این صورت عمل کند و این راه سببی شد تا او [بتواند] مردم را علیه خلیفه‌ی خدا تحریک و یکپارچه کند.

📌 اگر هر شخص منصف این انديشه را مورد کنکاش قرار دهد، خواهد فهمید که سلسله‌ی فرآیند کشتار، تیر و نیزه زدن به امام و ادامه دادنش تا آنجا که با خیل اسبان اقدام به لگدکوب کردن جسد پاک و مطهرش کنند -‌پدر و مادرم و روح و جانم من به فدای او- خیمه‌گاهش را به آتش بکشند، او را به غارت ببرند و بدون اینکه دفنش کنند، بر زمین رهایش کنند، از همان اندیشه نشأت گرفته است تا به این ترتیب ثابت کنند حسین (ع) نزد خدا هیچ کرامتی ندارد!

شیعه در حال حاضر‌ برای کشتن امام مهدی (ع) ‌هنگامی‌که ظهور کند،‌ زمینه‌سازی مي‌کند؛ زيرا اینها صفاتی نیست که در امام مهدی (ع) بوده باشد؛ و کسانی را که بر طبل این عقیده می‌کوبند، به همین صورت ملاحظه می‌کنيد! از جمله‌ی این افراد یاسر حبیب در لندن و عده‌ای نادان از شیعیان عراق هستند که به سخنان او گوش می‌دهند؛ همانهایی که بدون پرچم هدایت، گام برمی‌دارند.

آیا شيعه خطر یهود را درک می‌کند؟ و چقدر شیعه شبیه يهود هستند وقتی خودشان عهده‌دار کشتن امامشان مي‌شوند، آن هنگام که ظهور فرماید!!!
(شیخ صادق محمدی حفظه‌الله از انصار امام مهدی (ع))

همچنین ببینید

سرگشتگی امت اسلام

176 – مذمت علمای متقدم شیعه از اجتهاد

نگاهی به تاریخ سرگشتگی امت اسلام به قلم: کاظم محمدی انسان‌ها به تاریخ و خصوصاً …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *