خانه > اخبار دعوت یمانی > صفحه رسمی فیسبوک سید احمدالحسن (ع)

صفحه رسمی فیسبوک سید احمدالحسن (ع)

گزیده‌ای از متن گفتگوی سید احمدالحسن(ع) در اولین دیدار صوتی در صفحه پالتاک

به این ترتیب وضع غیر امنم این‌گونه ادامه پیدا کرد که اجازه نمی‌داد با عموم مؤمنین و مردم به خصوص پس از حوادث معروف سال ۲۰۰۸ میلادی (مصادف با ۱۳۸۶ شمسی) در ارتباط باشم و به ارتباط با بعضی از مؤمنین مورد اعتماد و سایت‌های دعوت در اینترنت و دفتر حوزه و مکتب که هر وقت فرصتی پیدا می‌کردند باز می‌شد، بسنده گردید.

این‌گونه بود که این وضع و حال از اواخر سال ۲۰۰۶ میلادی تا اواخر سال ۲۰۱۲ میلادی (مصادف با ۱۳۹۱ شمسی) ادامه پیدا کرد؛ و پس از اینکه شش سال تمام شد، همان‌گونه که خداوند پاک و منزه اراده کرده بود، با فضل و منتش بر ما فرج و گشایش کرد و به فضل بعضی از مؤمنین با تلاش‌های مبارکشان امکان انتقال به مکان نسبتاً امنی برایم مهیا شد.

به این ترتیب مرحله جدیدی در دعوت آغاز شد و توانستم صفحه ارتباط اجتماعی در فیس‌بوک را افتتاح کنم تا مجدداً بتوانم بین شما در این دفتر اجتماعی مجازی حضور پیدا کنم و از خلال این صفحه با عموم مؤمنین و مردم گفتگو کنم. این‌گونه بود که از خلال صفحه ارتباط اجتماعی مبارک، بین شما برگشتیم. نظرات شما را می‌شنویم و آنچه می‌نویسید را می‌خوانیم و با شما گفتگو و سخن میگوییم و سپاس از آن خداوند جهانیان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *