خانه > اخبار دعوت یمانی > صفحه رسمی فیس‌بوک سید احمد الحسن (ع)

صفحه رسمی فیس‌بوک سید احمد الحسن (ع)

گزیده‌ای از متن گفتگوی سید احمد الحسن (ع) در اولین دیدار صوتی در صفحه پالتاک

به این ترتیب وضع غیر امنم این‌گونه ادامه پیدا کرد که اجازه نمی‌داد با عموم مؤمنین و مردم به خصوص پس از حوادث معروف سال 2008 میلادی (مصادف با ۱۳۸۶ شمسی) در ارتباط باشم و به ارتباط با بعضی از مؤمنین مورد اعتماد و سایت‌های دعوت در اینترنت و دفتر حوزه و مکتب که هر وقت فرصتی پیدا می‌کردند باز می‌شد، بسنده گردید.

این‌گونه بود که این وضع و حال از اواخر سال 2006 میلادی تا اواخر سال 2012 میلادی (مصادف با ۱۳۹۱ شمسی) ادامه پیدا کرد؛ و پس از اینکه شش سال تمام شد، همان‌گونه که خداوند پاک و منزه اراده کرده بود، با فضل و منتش بر ما فرج و گشایش کرد و به فضل بعضی از مؤمنین با تلاش‌های مبارکشان امکان انتقال به مکان نسبتاً امنی برایم مهیا شد.

به این ترتیب مرحله جدیدی در دعوت آغاز شد و توانستم صفحه ارتباط اجتماعی در فیس‌بوک را افتتاح کنم تا مجدداً بتوانم بین شما در این دفتر اجتماعی مجازی حضور پیدا کنم و از خلال این صفحه با عموم مؤمنین و مردم گفتگو کنم. این‌گونه بود که از خلال صفحه ارتباط اجتماعی مبارک بین شما برگشتیم. نظرات شما را می‌شنویم و آنچه می‌نویسید را می‌خوانیم و با شما گفتگو و سخن میگوییم و سپاس از آن خداوند جهانیان است.

همچنین ببینید

Time of Appearance

Introduction to the Weekly Magazine of the Time of Appearance We find ourselves living in …

3 نظر

  1. سلام بر نوچه انگلیس جمع کن دکان دستگاهتو جامعه شیعه و دیگر مسلمانان با بصیرت‌تر از این حرفا هستن که بخوان گول تو و انگلیس کثیفو بخورن.
    اون از محمدبن عبدالوهاب اینم از تو جفتتون بازی کن انگلیس هستین.

  2. شمه ای از رویت مثل چهره، عمامه، عبا، تسبیح و…. بازگو کن.
    نجوه بستن عمامه، رنگ عبا و قبا. شانسی سه تا درست باشه قبوله. سن و رنگ پوست و گرافیت صورت

  3. السلام علیکه یابن امیرالمومنین ع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =