خانه > برگزیده > فرمانده سپاه تربت حیدریه: جریان یمانی داعش شیعه است!

فرمانده سپاه تربت حیدریه: جریان یمانی داعش شیعه است!

اگر موافق باشید کمی دعوت یمانی را با داعش مقایسه کنیم. سید احمد الحسن (ع) اسم، شهر، سن، روستا و تمام خصوصیاتشان را از روایات اهل‌بیت (ع) به‌عنوان صاحب امر و فرزند امام مهدی و اولین قائم از آل محمد (ص) نشانی دادند و با آنها بر ما استدلال کرده‌اند، درحالی‌که آل محمد فرموده بودند منتظر مردی باشید که با احتجاج، خودش را به شما بشناساند. آیا ابوبکر بغدادی و جریان داعش نیز توانسته‌اند حقانیت خود را با احتجاج و استناد به قرآن و روایات اهل‌بیت (ع) اثبات کنند؟!

 • سید احمد الحسن (ع) 50 عنوان کتاب نوشته‌اند و حرف آخر را در همه کتابهایشان زده‌اند و اهل علم تاکنون نتوانسته‌اند یک تناقض یا ایراد علمی در متون علمی کتب ایشان پیدا کنند. آیا ابوبکر بغدادی و داعش هم این گونه‌اند؟!
 • سید احمد الحسن (ع) با «قانون شناخت حجت خدا از میان مدعیان دروغین» بر حقانیت خودشان استدلال کردند، آیا ابوبکر بغدادی و داعش حقانیت خود را بر اساس «قانون شناخت حجت و خلیفه خدا» اثبات کرده‌اند؟!
 • بلکه حتی سید یمانی با علم بیولوژی و فیزیک کوانتوم و … حقایق دینی را اثبات کردند و شبهات دینی دانشمندان را که علمای مدعی دین نتوانستند جواب بدهند، پاسخ دادند. آیا ابوبکر بغدادی و داعش نیز چنین علمی را از خود اظهار کرده‌اند؟!
 • یاران سید احمد الحسن (ع) صدها کتاب نوشتند و صدها طلبه حوزه و استاد دانشگاه به ایشان ایمان آوردند. آیا یاران ابوبکر بغدادی و اتباع داعشی نیز این گونه‌اند؟!

حال یکی از پیام‌های اخیر سید احمد الحسن (ع) را با هم بخوانیم: «فردی که خواستار اصلاح است، گناهکاران را نمی‌کُشد؛ بلکه خواستار هدایتشان می‌شود و اخلاق نیکو را از خلال رفتار و روش خویش در زندگی نسبت به آنان، به ایشان می‌شناساند. مردان دینی، شما را با فتاوای ترور افراد به این دلیل که زناکار است و این، این‌طور است، فریب ندهند. قتل، ستم و جنایت، بد و غیراخلاقی است و نمی‌توان آن را از جهت دینی مُوجَّه جلوه داد؛ عیسی (یسوع) مقابل مردان دینی، مانند دیواری مقابل سنگ‌هایشان ایستاد؛ همان‌ افرادی که می‌خواستند فرد متهم به زنا را با سنگ، سنگسار کنند.»

آقای نیک یاد، فرمانده سپاه تربت حیدریه! داعش شیعه کسانی نیستند که مخالفانشان آنها را تکفیر می‌کنند و بعد به خانه‌هایشان هجوم می‌برند و شبانه دستگیرشان می‌کنند! یا در روز روشن جلوی چشم مردم، با شوکر و باتوم کتکشان می‌زنند و خون از سر و صورتشان جاری کرده و زن و بچه‌هایشان را روانه زندان و شکنجه می‌کنند.

همچنین ببینید

حسین زمانت را بشناس

تصاویر پروفایلی(مخصوص شبکه های اجتماعی)

عکس پروفایل مربع جهت استفاده در شبکه های اجتماعی با محوریت کربلا امام حسین و ...

3 نظر

 1. امام احمدالحسن ع :

  ،هرگز کنار نمی آیم، هرگز از مواجهه ی با عثمان زمان خود و به رسواساختن او در مقابل دیدگان همه دست بر نمی دارم. آری، این روبرو شدن من، سخت تر از روبرو شدن جدم رسول خدا باید با بتهای قریش است، زیرا که آن بتها از سنگ بودند، ولیکن این بتهائی که من امروز با آنها روبرو می شوم بتهائی هستند که لباس رسول خدایایی: را پوشیده اند و خود را شبیه به حاملان قرآن کرده اند، و ادعای نیابت عام از امام علیه السلام را دارند، بتهائی که وارثان دشمنان انبیاء و مرسلین هستند، و می دانند که چگونه قرآن را بالای نیزه ها سر کنند تا لشکر علی علیه السلام را شکست دهند، ولی نمی دانند که هیچ قدرتی نیست مگر به قدرت خداوند. خطبه حج

 2. سپاهی که تو کل دنیا بعنوان یک تروریست مطرحه و اون رو با داعش یکی میدونن، داره به یمانیون میگه داعشی؟!
  اول برن این لکه ننگی که با کارهاشون باعث شدن مردم از دین زده بشن رو از دامانش پاک کنه، بعد بیاد و راجع به یمانی‌ها نظر بده

 3. یمانیون چه جرمی دارند جز دفاع از حریم پیامبر ص و اهل بیت ایشان ع؟! آیا دفاع از روایات و وصیت پیامبر اسلام ص چون با خواسته های شما موافق نیست جرم است؟
  اگر جرم است پس جنگ شما، جنگ با پیامبر ص و اهل بیت ایشان ع است؛ زیرا یمانیون از آنها دفاع کردند و شما مخالفت کردید.

  پس قبل از هر ظلم و جنایتی جواب محکمی آماده کنید برای خداوند قهار که تنها دلیل کسانی را که ظلم نمی کنند و برتری جویی ندارند و به بندگانش ستم نمی کنند و به ثقلین تنها متوسل می‌شوند و عمل می کنند را میپذیرد و بدانید رد احادیث و تکذیب آنها برخلاف خواست خداست و این دشمنی آشکار و ظالمانه با خداوند است.

  احمد الحسن ع با همان منطق و علوم پیامبر ص و اهل بیت ع احتجاج کرده است، پس چگونه با سنت اهل بیت ع مخالفت میکنید؟! چگونه با پرچمی که آن را پرچم قائم معرفی کرده اند مخالفت می کنید؟! چه کسی جز احمد الحسن ع با این پرچم تا به حال آمده که آن را قبول نمی کنید؟!

  اللهم مکن لقائم آل محمد ع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *