خانه > معرفی کتاب > کتب سید احمد الحسن > کتاب «نصیحتی برای طلاب حوزه‌های علمیه»

کتاب «نصیحتی برای طلاب حوزه‌های علمیه»

 

نصیحت طلاب
نصیحتی برای طلاب حوزه های علمیه و هرکسی که طالب حق است

 

دعوت به خدا

در هرزمان که دعوتی از جانب خدا برای مردم آمده است مردم به گروههایی تقسیم شده اند. عده ای منکر دعوت فرستادگان الهی بوده و عده ای خاضعانه در برابر حجت خدا سر تسلیم فرود آورده اند.
همانطور که در احادیث اهل بیت میخوانیم متوجه می شویم که دعوت قائم در آخرالزمان با امری جدید خواهد بود. به گونه ای که گویا دینی جدید و اسلامی نو را به مردم عرضه می کند. این در حالی است که عده ای گمان میکنند که قائم باید بر اساس طرح و نقشه ی آنها قیام خود را آغاز کند و این همان نقطه ی شکست شان خواهد بود.

 

کتاب نصیحتی به طلاب حوزه های علمیه

در این کتاب احادیثی پیرامون وجود فرستاده ای پیش از قیام امام مهدی مطرح شده است. همچنین به مسئله ی محکم و متشابه قرآن و احادیث پرداخته شده است. متشابهات همان نقاطی هستند که کسی جز صاحب اصلی آن یعنی حجت های خدا نمیتوانند آنرا تفسیر و تبیین نماید.
در این کتاب همچنین از باب الزام وارد شده و مسائلی را که مخالفان این دعوت به آن پایبند هستند را مطرح میکند تا آنها را ملزم به قبول مواردی در تایید این دعوت مبارک کنند.

تحقیق کنید

این کتاب به شما دلایلی را در تایید دعوت مبارک سید احمد الحسن ارائه می دهد ولی در نهایت این شما هستید که باید با تحقیق و جستجو به دنبال حقیقت بگردید و خودتان حقیقت را بیابید.

رویای صادقه:

در این کتاب همچنین پیرامون رویاهای صادقه ای که انبیا و حتی فرعون دیده اند صحبت به میان آمده و شبهاتی که مخالفین دعوت مطرح کرده اند را پاسخ میدهد.

 

دانلود کتاب نصیحتی برای طلاب حوزه‌های علمیه

همچنین ببینید

بیان حقیقت و راستی

بیان حقیقت و راستی با اعداد

  نام کتاب: «بیان حقیقت و راستی با اعداد 1و2» نویسنده: سید احمد الحسن | یمانی موعود، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *