خانه > ساعت صفر > شکست منتظران > دیروز به حسین (ع) می‌گفتند خارجی و امروز به فرزندش احمد الحسن (ع) می‌گویند صهیونیستی!

دیروز به حسین (ع) می‌گفتند خارجی و امروز به فرزندش احمد الحسن (ع) می‌گویند صهیونیستی!

✋️سلام بر حسین (ع) و بر یاران حسین (ع)
مولای غریبم! در عیان‌نمودن فرزانگی و یگانگی‌ات همین بس که جدّت، سرور مخلوقات عالم، ابراهیمش را فدای گوهر وجودت کرد.

آقاجان، زمین مصیبت‌زدۀ نینوا همچنان بوی مصیبت می‌دهد. همچنان خلیفۀ الهی در سرزمین کربلا تنهاست. مسلمین امروز در اربعین، خود را پای پیاده و با مشقت به حرمت می‌کشانند تا بگویند «یا لیتنا کنا معک» و چه دردناک است که عمود ۵۱۹ و ۱۰۲۸، جایی که میعادگاه عاشقان حسین و پیروان فرزند حسین (ع) است را نادیده می‌گیرند و به مسیر خود ادامه می‌دهند. الحق و الانصاف که پرچم‌های مختلف از هر سو برافراشته شده و پرچم حق، غریب و تنها با سپاهی اندک در میان پرچم‌ها تنهاست.

  • آن روزها خانواده‌ات را آوارۀ بیابان کردند و امروز فرزندت را دربه‌در.
  • آن روزها پاسخ نامه‌هایشان را خروج بر خلیفه خواندند و امروز پاسخ «اللهم عجل لولیک فرج» را بدعت در دین می‌نامند.
  • آن روزها یارانت را مُشتی بی‌چیز که از دار دنیا چیزی ندارند و همراهی‌شان با شما را سببی جهت شهرتشان معرفی می‌کردند و امروز یاران احمد الحسن (ع) را مشتی اراذل و بی‌سواد جلوه می‌دهند.
  • آن روزها شما را که سبط نبی (ع) بودید، بی‌حرمت کردند و عنوان خارجی (رافضی، خارج شده از دین) دادند و امروز احمد الحسن پاک‌سرشت را صهیونیستی معرفی می‌کنند!

همۀ این سخنان تأییدی است بر حجیت سیدمان و مولایمان امام مهدی (ع) و فرزند پاکشان سید احمد الحسن (ع)؛ چراکه این‌همه دشمنی فقط برای وصی است که چون نامش به اوج رسد، شرق و غرب عالم او را لعن کنند.

امام صادق (ع): «زمانی که پرچم حق ظاهر شود، تمام مردم در شرق و غرب جهان آن‌ را نفرین مى‌کنند، آیا مى‌دانى چرا؟ عرض کردم: خیر. فرمود: به‌خاطر اینکه شخصى از اهل‌بیت امام (ع)، قبل از امام به‌سوی مردم می‌آید». (الغیبه للنعمانی، ص ۲۹۸)

همچنین ببینید

سید احمدالحسن (ع) میفرماید:«به خدا سوگند!اینان دروغ‌گویانِ نفاق‌پیشه‌ای هستندکه برای حسین ‌بن ‌علی(ع) گریه نمی‌کنند ـ‌همان حسینی که در کربلا کشته شد،زنانش به اسارت برده شدند وحرمتش پایمال شد‌ـ بلکه برای حسین دیگری نوحه سرمی‌دهند؛حسینی که برای ماشناخته‌شده نیست!این حسین،ساخته‌وپرداختۀ تخیلات ونفْس‌های بیمارخودشان است ...

حسین خیالت یا حسین خدایت؟!

مقدمه کوتاه: سید احمدالحسن (ع) مشکل اصلی منتظران حجت‌های الهی را به زیبایی مشخص فرمودند؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 1 =