آخرین خبرها
خانه > درباره موسسه وارثین ملکوت

درباره موسسه وارثین ملکوت

بسم الله الرحمن الرحیم
و الحمد لله رب العالمین
و صلی الله علی محمد و آل محمد الأئمه و المهدیین و سلم تسلیما کثیرا

دین به معنای پرستش خدای یکتا و اطاعت از قانون و قانون‌گذار منصوب از سمت اوست. حاکمیت خدا هدف و پیام مشترک همه حجت‌های الهی بوده، زیرا آنها مردم را دعوت می‌کردند به پذیرش قانون الهی که توسط خلیفه خدا در هر زمان تبیین و اجرا می‌شود.

عقیده اساسی شیعه اهل‌البیت (علیهم‌السلام) نیز همین است که خداوند در هر زمان خلیفه‌ای دارد که با معرفی و نص الهی و علم لدنّی و دعوت به حاکمیت الهی و شهادت ملکوتی خداوند شناخته می‌شود، و شناخت و اطاعت این امام عین ایمان به خدا و اساس دین است.

  دعوت مبارک یمانی (ع) یک دعوت علمی و اعتقادی است که مهم‌ترین رسالت آن اصلاح عقاید و نشر علوم و عقاید صحیح آل محمد (ص) است.

ما در زمانی زندگی می‌کنیم که  سید احمد الحسن (ع)، یمانی موعود و وصی و فرستاده امام مهدی (ع) ظهور کرده و با همان قانون شناخت همه حجت‌های خدا (نص وصیت و علم و حاکمیت خدا)، حقانیت دعوت خود را برای هر قوم و آیین و مذهبی اثبات کرده است.

او همان یمانی موعود و مهدی اول در روایات شیعه، و مهدی موعود متولد در آخرالزمان طبق برداشت اهل سنت، و تسلی‌بخش موعود و فرستاده عیسی (ع) در انجیل برای مسیحیان، و فرستاده ایلیای نبی (ع) در تورات برای یهودیان است. در حقیقت او منجی موعود همه ادیان الهی و وصی سیزدهم مذکور در وصیت شب وفات رسول الله (ص) و محل تلاقی و پیوند رسالت‌های آسمانی در آخرالزمان و زمینه‌ساز دولت عدل الهی امام مهدی (ع) است.

دعوت مبارک یمانی (ع) از سال ۲۰۰۲ میلادی در عراق آغاز شده و هم اکنون تعداد فراوانی از کشورهای مختلف دنیا به‌ویژه شیعیان عراق و ایران به این دعوت الهی ایمان آورده‌اند و هر روز شاهد افزایش مؤمنان به‌ویژه در سطح دانشجویان و حوزویان و فرهیختگان علمی و فرهنگی جامعه هستیم.

این‌ها همان یاران برگزیده امام مهدی (ع) در آخرالزمان و وارثین ملکوت هستند که به‌واسطه شناخت خلیفه خدا و ایمان و عمل صالح و اخلاص و نصرت حجت خدا، درب‌های ملکوت برایشان گشوده شده و چیزی می‌بینند و می‌شنوند که دیگران در این عالم جسمانی نمی‌بینند و نمی‌شنوند.

مکتب شریف نجف به عنوان دفتر رسمی سید احمد الحسن (ع) عهده‌دار اداره امور این دعوت و متشکل از نمایندگان و وکلای منصوب از سمت سید یمانی (ع) است.

به اقتضای رشد چشمگیر مؤمنان و گسترش فعالیتهای علمی و فرهنگی و تبلیغی دعوت در سطح کشور عزیزمان ایران، مکتب شریف نجف برای اداره و اشراف بر امور فرهنگی و علمی فضای مجازی، مؤسسه وارثین ملکوت را افتتاح و به‌صورت رسمی معرفی کرد.

این مؤسسه به شکل کلی عهده‌دار نظارت و تنظیم امور فرهنگی و رسانه‌ای و علمی و تبلیغی فضای مجازی در ایران است و دارای بخش‌های متنوعی از جمله هفته‌نامه زمان ظهور، رادیو منجی بشریت، کانال‌ها و گروه‌های تبلیغی تلگرام، شبکه‌های اجتماعی، طراحان، وب‌سایت‌های رسمی، دوره آموزشی، ترجمه و … می‌باشد.

ما در وب‌سایت وارثین ملکوت کوشیده‌ایم بخشی از آثار و محصولات مؤسسه وارثین ملکوت را در دسترس شما مؤمنان و محققان و مخاطبان ارجمند قرار دهیم.

از خداوند متعالی می‌خواهیم که ما را در انجام رسالت روشنگری و تبلیغ عقیده و علوم آل محمد (ص) توفیق بدهد و از کردار و گفتار و پندارمان خشنود باشد و تمکین دولت عدل الهی امام مهدی (ع) را تعجیل بخشد.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته