خانه > برگزیده > معاویه‌های آخرالزمان و قومی که فرق بین شتر نر و ماده را تشخیص نمی‌دهند!

معاویه‌های آخرالزمان و قومی که فرق بین شتر نر و ماده را تشخیص نمی‌دهند!

تمام فرستادگان الهی زمانی که دعوت خود را آشکار می‌کنند با تکذیب روبرو می‌شوند و به آنان تهمت می‌زنند و لقب کذاب دروغگو به آنان می‌دهند؛ چون هر فرستاده، وسیلۀ امتحان قوم خودش است.

معاویه‌های آخرالزمان و قومی که فرق بین شتر نر و ماده را تشخیص نمی‌دهند
معاویه‌های آخرالزمان و قومی که فرق بین شتر نر و ماده را تشخیص نمی‌دهند

امروز نیز سید احمد الحسن (ع) وصی و فرستاده امام مهدی (ع) با دلایل روشن، خود را معرفی کرده و اهل‌بیت علیهم‌السلام، نام و کنیه و محل تولد و رنگ چهره و چگونگی شروع حرکت الهی ایشان را در روایات ذکر کرده‌اند تا جای هیچ‌گونه شبهه‌ای برایمان باقی نماند.

اما علمای بی‌عمل آخرالزمان با تبلیغات علیه سید احمد الحسن (ع)، آن‌قدر حق و باطل را در هم آمیختند که ایشان در مورد آن علمای بی‌عمل چنین می‌فرماید:

«امیر مؤمنان على (ع) گرفتار معاوية ‌بن هند (لعنه الله علیه) و قومى كه فرق بين شتر نر و ماده را تشخيص نمى‌دادند، شد؛
و امروز من نيز گرفتار گشتم، همان‌طور که پدرم علی ‌بن ابی‌طالب گرفتار شد؛ ولی من گرفتار هفتاد معاویه (لع) گشتم و تابعین آن‌ها قومی هستند که فرق بین شتر نر و ماده را تشخیص نمی‌دهند». سید احمد الحسن ع: متشابهات، سؤال ۱۴۴.

همچنین ببینید

نقد مسیح شناسی کراویز

نقد و بررسی معیارهای مسیح‌‌شناسی کراویتز

قسمت چهارم ازآنجاکه مسیح فرستاده‌ای از سوی خداست، پس قانون ثابتی که در «تنخ» برای …

2 نظر

  1. اللهم مکن لقائم آل محمد علیه‌السلام
    خدایا بحق علی امیرالمومنین فرج آل محمد را برسان و آنها را بر سراسر زمینت پیروز و مسلط گردان، ما منتظر محقق شدن وعده تو هستیم‌، تو بهترین وعده دهندگانی.

  2. آقای عزیزم خداوند شما را عزت وتمکین عطا کند و زمین و ساکنانش را اگر هزاز معاویه با لشکر هم باشند را خوار‌ و ذلیل گرداند و زیر قدمهایتان پست و خرد نماید به گونه ای که جز اراده پروردگار سخنی گفته نشود مگر سخن حق از زبان شما که حق با شماست و شما با حق هستید، و از شما جدا نمیشود، ما منتظر حکومت عدل الهی هستیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دوازده =