خانه > ساعت صفر > شکست منتظران > شیعه کیست؟ چه ‌کسی در حال حاضر‌ برای کشتن امام مهدی (ع) زمینه‌سازی می‌کند؟!

شیعه کیست؟ چه ‌کسی در حال حاضر‌ برای کشتن امام مهدی (ع) زمینه‌سازی می‌کند؟!

معرکه صحرای کربلا کسانی را رسوا می‌کند که معتقدند امام مهدی (ع) با معجزات شناخته می‌شود! علمای یهود پس از پیامبر خدا موسی (ع)، وقتی می‌خواستند پیامبری از پیامبران را به قتل برسانند، از پیروان خود می‌خواستند بر آن پیامبر شرط کنند، معجزه‌ای همانند معجزاتی که پیامبر خدا موسی (ع) آورده بود بیاورد و وقتی او این معجزه را نمی‌آورد، وی را تکذیب می‌کردند و می‌کشتند! آنچه در کربلا رخ داد، هتک حرم حسین (ع)، مُثله کردن او و اهل‌بیتش، اسیر کردن زنان و آتش زدن خیمه‌هایش به سبب همین عقیده بود!

امام همانند دیگر انسان‌ها این‌گونه شناخته نمی‌شود که بدون سایه باشد، ردّ پایش بر شن‌زار نماند، شمشیرها و نیزه‌ها او را لمس نکند و…؛ این عقیده در دوران حکمرانی امویان ‌به‌طور کامل‌ نهادینه و فرهنگ‌سازی شد؛ اینکه چرا حسین (ع) برای اثبات حجت بودن خود، اموری خارق‌العاده و معجزه‌آسا نداشت. علت آن بود که یهود به عبیدالله بن زیاد خدا لعنتش کند‌ فهماند که به این صورت عمل کند و این راه سببی شد تا او [بتواند] مردم را علیه خلیفه‌ی خدا تحریک و یکپارچه کند.

📌 اگر هر شخص منصف این اندیشه را مورد کنکاش قرار دهد، خواهد فهمید که سلسله‌ی فرآیند کشتار، تیر و نیزه زدن به امام و ادامه دادنش تا آنجا که با خیل اسبان اقدام به لگدکوب کردن جسد پاک و مطهرش کنند -‌پدر و مادرم و روح و جانم من به فدای او- خیمه‌گاهش را به آتش بکشند، او را به غارت ببرند و بدون اینکه دفنش کنند، بر زمین رهایش کنند، از همان اندیشه نشأت گرفته است تا به این ترتیب ثابت کنند حسین (ع) نزد خدا هیچ کرامتی ندارد!

شیعه در حال حاضر‌ برای کشتن امام مهدی (ع) ‌هنگامی‌که ظهور کند،‌ زمینه‌سازی می‌کند؛ زیرا اینها صفاتی نیست که در امام مهدی (ع) بوده باشد؛ و کسانی را که بر طبل این عقیده می‌کوبند، به همین صورت ملاحظه می‌کنید! از جمله‌ی این افراد یاسر حبیب در لندن و عده‌ای نادان از شیعیان عراق هستند که به سخنان او گوش می‌دهند؛ همانهایی که بدون پرچم هدایت، گام برمی‌دارند.

آیا شیعه خطر یهود را درک می‌کند؟ و چقدر شیعه شبیه یهود هستند وقتی خودشان عهده‌دار کشتن امامشان می‌شوند، آن هنگام که ظهور فرماید!!!
(شیخ صادق محمدی حفظه‌الله از انصار امام مهدی (ع))

همچنین ببینید

سید احمدالحسن (ع) میفرماید:«به خدا سوگند!اینان دروغ‌گویانِ نفاق‌پیشه‌ای هستندکه برای حسین ‌بن ‌علی(ع) گریه نمی‌کنند ـ‌همان حسینی که در کربلا کشته شد،زنانش به اسارت برده شدند وحرمتش پایمال شد‌ـ بلکه برای حسین دیگری نوحه سرمی‌دهند؛حسینی که برای ماشناخته‌شده نیست!این حسین،ساخته‌وپرداختۀ تخیلات ونفْس‌های بیمارخودشان است ...

حسین خیالت یا حسین خدایت؟!

مقدمه کوتاه: سید احمدالحسن (ع) مشکل اصلی منتظران حجت‌های الهی را به زیبایی مشخص فرمودند؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =