آخرین خبرها
خانه > معرفی کتاب > کتب انصار امام مهدی (ع) > کتاب همه گمراهند جز یمانی صاحب پرچم هدایت

کتاب همه گمراهند جز یمانی صاحب پرچم هدایت

کتاب همه گمراهند جز یمانی صاحب پرچم هدایت

  • نام کتاب: همه گمراهند جز یمانی صاحب پرچم هدایت
  • نویسنده: شیخ عباس فتحیه
  • زبان کتاب: فارسی
  • تعداد صفحات کتاب: ۲۳۸ صفحه

دانلود کتاب همه گمراهند جز یمانی صاحب پرچم هدایت

برخی از ویژگی‌هایی که این کتاب را از کتب دیگر دعوت یمانی متمایز نموده است و خواندن آن را برای محققین عزیز ضروری می‌کند عبارت‌اند از:

۱. نویسنده این کتاب یک فارسی‌زبان است و البته این کتاب در اصل هم به زبان فارسی منتشر شده است و طبیعتاً مشکلاتی که ممکن است احیاناً پس از طی فرایند ترجمه کتاب، در فهم مراد و هدف نویسنده برای مخاطب فارسی‌زبان وجود داشته باشد وجود ندارد.

۲. جامعیت موجود در این کتاب و هدف اصلی تألیف آن، طبق آنچه بر روی جلد کتاب عنوان شده و بیان خود نویسنده در مقدمه، پاسخ به مقاله ایست با عنوان “داعش و جریان مدعی یمانی دو روی یک سکه“، اما نویسنده علاوه بر پاسخ کامل و جامع به این مقاله، یک دور کامل نیز ادله دعوت مبارک یمانی را بیان نموده است. همچنین در میان مباحث، به شبهات گوناگونی که پیرامون دعوت مبارک یمانی سید احمدالحسن (ع) مطرح شده است، پاسخ می‌دهد و در انتهای کتاب نیز به نقد و بررسی مدعای (ولایت و مرجعیت) و ادله‌ی علمای آخرالزمان می‌پردازد.

۳. بیان زیبا و تخصصی و در عین حال شیوا و روان نویسنده که مخاطب را به ادامه مطالعه‌ی کتاب ترغیب می‌کند.

۴. این کتاب علیرغم این‌که کتابی تخصصی حول موضوعی واحد از ادله دعوت مبارک یمانی نیست، اما کاملاً می‌تواند منبعی برای محققین گرامی باشد که می‌توانند با مطالعه آن، پاسخ سؤالات خود را پیدا کنند.

۵. ذکر منابع رسمی دعوت مبارک یمانی و کانال تلگرام در این کتاب، برای دسترسی به منابع و دیگر کتب دعوت، جهت تحقیق و مطالعه بیشتر.

همه‌ی این ویژگی‌ها موجب می‌شود تا این کتاب، هدیه‌ای مناسب باشد برای آشنایی اولیه با دعوت مبارک یمانی که می‌توان آن را به دوستان و نزدیکان و افراد مختلف هدیه داد.

دانلود کتاب همه گمراهند جز یمانی صاحب پرچم هدایت

همچنین ببینید

کارزار عبادت هبل یا الله

کارزار عبادت «هبل» یا «الله» بین سفیانی و یمانی

عالَم دنیا، عالَم امتحان و آزمایش است، پس مردم در نهایت به دو گروه تقسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *