آخرین خبرها
خانه > اخبار دعوت یمانی > آزادی شیخ احمد میرعرب پس از ۱۴۷ روز زندان

آزادی شیخ احمد میرعرب پس از ۱۴۷ روز زندان

بسم الله الواحد القهار
به فضل خدای سبحان و یقین بر رمز و دژ محکم یمانیون، یعنی «لا قوه الا بالله»، شیخ احمد میرعرب که در شب تاسوعای حسینی در فاجعه‌ی تاریخی حمله به عزاداران قم به جرم ایمان به وصی و فرستاده‌ی امام مهدی، سید احمد الحسن علیهما السلام در مجلس عزای ابوالفضل العباس (ع) دستگیر شده بودند.

 بعد از دوندگی‌های فراوان و اینکه حدود یک میلیارد تومان سند که از جاهای مختلف تهیه شده بود، با کم‌لطفی و کارشکنی کارشناسان و کم بینی در ارزش‌گذاری سندهای ارائه شده جمع سندهای گذاشته شده نهایتاً به ۷۰۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شد و روز پنج‌شنبه (۳ اسفند ۹۶) با اینکه روال کار انجام شد، اما متأسفانه مسئولین شمال کشور (شهر محل وثیقه) نامه را برای قم فکس نکردند و آزادی این شیخ عزیز، باز هم دو روز به تعویق افتاد و خانواده‌ی ایشان را بیش از پیش چشم انتظار کرد و به مدد الهی عصر دیروز آزاد شدند‌. (و این سند مظلومیت انصار امام مهدی ع نیز بگذرد…)

آغوش گرم پدر، بر تو ای عالمه‌ی عزیز و فاطمه دردانه نوزاد شیرخواره، بعد از ۱۴۷ روز دلتنگی و دوری از بابا، گوارایتان باد…

و فاطمه و رقیه و سید محمد صادق میری، نگران نباشید، ان شاءالله به زودی شما هم به آغوش گرم بابا –سید حامد میری– می‌روید؛ زیرا مولایمان فرمود: «ستنتصرون» به زودی یاری داده می‌شوند؛ فقط باید از خدا بخواهیم چون گریه‌های عالمه در فراق بابا…‌‌.

حسبنا الله و نعم الوکیل

همچنین ببینید

به‌طور کلی با مردم با مهربانی رفتار کنید تا خداوند احوال شما را اصلاح کند، و به‌واسطۀ شما، آفریده‌هایش را به راه مستقیمش هدایت کند. (پاسخ‌های روشنگرانه، جلد ۷، سؤال ۷۲۹) این صفات برجسته که خیرخواهی برای همگان را در پی دارد ثمرۀ تخلق به مکارم اخلاق است.

احمدالحسن (ع) جلوه‌ای از مکارم اخلاق

«أنا عبدالله وأخوکم وصدیقکم وخادمکم أنصار الله جمیعاً وفقکم الله» من بندۀ خدا و برادر …

یک نظر

  1. الحمدلله که آزاد شدن
    ان شاءالله آزادی دیگر انصار یمانی آل محمد ع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *