آخرین خبرها
خانه > جستجوی تمدن > سیاسی > اخبار دستگیری‌ها و ظلم به شیعیان آل محمد (ع) توسط حکومت فقیه ایران را منتشر کنید (پیام صفحه فیسبوک سید احمد الحسن)

اخبار دستگیری‌ها و ظلم به شیعیان آل محمد (ع) توسط حکومت فقیه ایران را منتشر کنید (پیام صفحه فیسبوک سید احمد الحسن)

سید احمد الحسن (ع): «از شما می‌خواهم اخبار دستگیری‌ها و ظلمی که شیعیان آل محمد (ع) و مؤمنین به دعوت مبارک مهدوی در ایران از جانب حکومت فقیه (به گفته خودشان) در معرضش قرار دارند را در این صفحه نقل کنید تا همه دنیا مطلع شوند، و نیز مردم عراق و عاقلان شیعه اهل‌بیت (ع) باخبر شوند که موضع‌گیری و برخورد فقیه ایران در قبال آن دسته از شیعیان اهل‌بیت (ع) که با او اختلاف‌نظر دارند، چگونه است!

برایم نقل شده، دختربچه‌ی نوزادی که ۴ ماهه است، والدینش را دستگیر کردند و بدون شیر مادر مانده است!
شیوخ و سادات و اساتید حوزه‌های قم و مشهد که با اخلاق و دیانتشان معروف و شناخته شده‌اند، دستگیر می‌شوند و بدون هیچ خجالت و حیایی به خانه‌های ایشان هجوم برده می‌شود… و دیگر ظلم‌ها.
ای عزیزانم در ایران، ظلم‌هایی که در این روزها بر شما می‌رود، برای ما بسیار دردناک و رنج‌آور است، ولی تسلی ما برای شما این است که به‌زودی پیروز می‌شوید و زندانبانان زیانکار خواهند بود، ان‌شاءالله.»
📆 کامنت صفحه فیسبوک سید احمد الحسن (ع)

تاریخ دستگیری‌های ظالمانه را ثبت کرده و می‌کند

باز هم دستگیری‌های ظالمانه؛ تاریخ همه‌چیز را ثبت کرده و می‌کند.
نکند در کنار ظلم بایستی، مخصوصاً در جایی که ظلم برایت آشکار است.
نکند در مقابل انسانیت و شرافتت کوتاهی کنی؛ زیرا ایستادن در کنار ظلم، تو را ذلیل و نابود می‌کند و تبدیل به یک عاجز بی‌ارزش خواهی شد، حتی در مقابل وجدان خودت!
📆 پیام صفحه فیسبوک سید احمد الحسن (ع) در ۶ شهریور ۱۳۹۷

همچنین ببینید

نقش سید احمدالحسن (ع) به‌عنوان رهبر حقیقی مانند نقش تمام حجت‌های خداست. مردم را به راه حق و درست هدایت می‌کنند. در صورت پذیرش مردم و ایمان‌آوردن آن‌ها، برمی‌خیزند و سعی در اصلاح فساد می‌کنند؛ این مسئله را در رفتار امام علی علیه‌السلام مشاهده کنیم که به دلیل سرپیچی و یاری‌نرساندن مردم، به مدت 25 سال خانه‌نشین بودند.

اصلاح گر حقیقی

خداوند مهربان، نعمت‌هایش را با رحمت به بندگانش عطا می‌کند که طبعاً قابل‌شمارش نیست. لطف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *