خانه > اخبار دعوت یمانی > دستگیری سید حامد میری به جرم ایمان به فرستاده امام مهدی (ع)، سید احمد الحسن (ع)

دستگیری سید حامد میری به جرم ایمان به فرستاده امام مهدی (ع)، سید احمد الحسن (ع)

به کدامین گناه…؟

دستگیری سید حامد میری به جرم ایمان به فرستاده امام مهدی (ع)، سید احمدالحسن (ع)

متأسفانه خبردار شدیم که سید حامد میری، استاد حوزه و یکی از صدها طلبه مؤمن به دعوت سید احمد الحسن (ع)، فرستاده امام زمان (ع)، شب جمعه در تاریخ پنج شنبه ۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۶ توسط نیروهای حکومتی کشور ایران برای بار دوم دستگیر شد.

با اینکه بارها عقیدتی بودن دعوت مبارک یمانی را به همگان گفته‌ایم، متأسفانه باز هم به جای برخورد و تعامل عقیدتی، برخورد امنیتی با انصار امام مهدی علیه‌السلام را شاهد هستیم.

همچنین بخوانید: داستان ایمان و هدایت “سید حامد میری” به دعوت مبارک یمانی

از خداوند سبحان خواستاریم که به فضل خود به‌واسطه دستگیری و آزار و اذیت این استاد خالص، موجبات ایمان صدها نفر دیگر از مردم عزیزمان را طبق کلام سید احمد الحسن (ع) پدید آورد که فرمودند:

سید احمد الحسن (ع): «آن‌ها ده مؤمن را زندانی می‌کنند در نتیجه صد نفر دیگر ایمان می‌آورند‌.» (۱۸/۰۷/۱۳۹۲)

نهایتاً بدانید: “هر کاری که دوست دارید انجام دهید، به درستی که برای وارث، زمینه‌سازی می‌کنید، چه بخواهید، چه نخواهید.” (سید احمد الحسن، خطبه حج)

ظلم بس است!
هم وطن راه حل فقط مهدی است

قران کریم می‌فرماید: إنَّهُ لَقُرْآنٌ کَرِیمٌ، فِی کِتَابٍ مَّکْنُونٍ، لَّا یَمَسُّهُ إِلَّا الْمُطَهَّرُونَ
«ﻛﻪ ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺍﻳﻦ ﻗﺮﺁﻥ، ﻗﺮﺁﻧﻲ ﺍﺳﺖ ﺍﺭﺟﻤﻨﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺵ، ﺩﺭ ﻛﺘﺎﺑﻲ ﻣﺼﻮﻥ ﺍﺯ هرگونه ﺗﺤﺮﻳﻒ ﻭ ﺩﮔﺮﮔﻮﻧﻲ [است] و ﺟﺰ پاک‌شدگان به آﻥ ﺩﺳﺘﺮﺳﻲ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ». (واقعه ۷۷-۷۹)

و در جایی دیگر: بلْ هُوَ آیَاتٌ بَیِّنَاتٌ فِی صُدُورِ الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ وَمَا یَجْحَدُ بِآیَاتِنَا إِلَّا الظَّالِمُونَ
«ﺑﻠﻜﻪ ﺍﻳﻦ ﻗﺮﺁﻥ، ﺁﻳﺎﺕ ﺭﻭﺷﻨﻲ ﺍﺳﺖ ﺩﺭ ﺳﻴﻨﻪ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﻣﻌﺮﻓﺖ ﻭ ﺩﺍﻧﺶ ﻋﻄﺎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ; ﻭ ﺁﻳﺎﺕ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺟﺰ ﺳﺘﻤﻜﺎﺭﺍﻥ ﺍﻧﻜﺎﺭ نمی‌کنند». (عنکبوت ۴۹)

به شهادت قرآن، قرآن کتابی است که تنها پاکان حق مسّ آن را دارند و در جایی دیگر می‌فرماید: این قرآن در سینه آل محمد علیهم‌السلام است؛ پس نتیجه آنکه تنها کسانی که به حق آل محمد علیهم‌السلام شهادت می‌دهند، مصداق پاکان بوده و می‌توانند قران را لمس کنند.

دستگیری سید حامد میری به جرم ایمان به فرستاده امام مهدی (ع)، سید احمد الحسن (ع)

سید حامد میری یکی از این پاکان است که در روزگاری که بازار امام‌فروشی داغ است، به حقانیت مردی شهادت داده که از آل‌محمد علیهم‌السلام است… اما متأسفانه گاهی پاک بودن جرم است؛

قران کریم می‌فرماید: ثمَّ بَدَا لَهُم مِّن بَعْدِ مَا رَأَوُا الْآیَاتِ لَیَسْجُنُنَّهُ حَتَّى حِینٍ
«آنگاه ﺁﻧﺎﻥ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺁﻧﻜﻪ نشانه‌ها [ﻱِ ﭘﺎﻛﻲ ﻭ ﭘﺎﻛﺪﺍﻣﻨﻲ ﻳﻮﺳﻒ] ﺭﺍ ﺩﻳﺪند، ﻋﺰﻣﺸﺎﻥ ﺑﺮ ﺍﻳﻦ ﺟﺰم ﺷﺪ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻣﺪﺗﻲ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺍﻧﺪﺍﺯﻧﺪ». (یوسف ۳۵)

و می‌فرماید: ومَا کَانَ جَوَابَ قَوْمِهِ إِلَّا أَن قَالُوا أَخْرِجُوهُم مِّن قَرْیَتِکُمْ إِنَّهُمْ أُنَاسٌ یَتَطَهَّرُونَ
«و پاسخ ﻗﻮﻣﺶ ﺟﺰ ﺍﻳﻦ ﻧﺒﻮﺩ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻳﻜﺪﻳﮕﺮ ﮔﻔﺘﻨﺪ: ﺍﻳﻨﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺷﻬﺮﺗﺎﻥ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻛﻨﻴﺪ; ﺯﻳﺮﺍ ﻣﺮﺩﻣﺎﻧﻲﺍﻧﺪ ﻛﻪ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘﺎﻙ ﻧﺸﺎﻥ می‌دهند». (اعراف ۸۲)

و می‌فرماید: فمَا کَانَ جَوَابَ قَوْمِهِ إِلَّا أَن قَالُوا أَخْرِجُوا آلَ لُوطٍ مِّن قَرْیَتِکُمْ إِنَّهُمْ أُنَاسٌ یَتَطَهَّرُونَ
«ﭘﺲ ﺟﻮﺍﺏ ﻗﻮﻣﺶ ﺟﺰ ﺍﻳﻦ ﻧﺒﻮﺩ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻨﺪ: ﺧﺎﻧﺪﺍﻥ ﻟﻮﻁ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺷﻬﺮﺗﺎﻥ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﻛﻨﻴﺪ; ﺯﻳﺮﺍ ﺁﻧﺎﻥ ﻣﺮﺩﻣﺎﻧﻲﺍﻧﺪ ﻛﻪ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ ﺧﻮﺍﻫﺎﻥ ﭘﺎﻛﻲﺍﻧﺪ». (نمل ۵۶)

همان‌طور که قران نقل ‌می‌کند، در نظر برخی، پاکی و پاکدامنی جرم است و شخص پاکدامن مستحق مجازات… درست است که پاکی در این دیار جرم است، امّا والله یحب المطّهّرین (توبه ۱۰۸)، و خداوند پاکان را دوست دارد…

دردنوشته شیخ عباس فتحیه پیرامون دستگیری سید حامد میری به جرم ایمان به فرستاده امام مهدی (ع)، سید احمد الحسن (ع)

لرزید و زمین لرزید
تن زنش لرزید …
تن سه تا بچه سید بی‌گناه لرزید …
تن فاطمه سادات لرزید …
تن سید محمد صادق و رقیه سادات (که هنوز معنای زندان و انفرادی و اطلاعات را نمی‌فهمند) لرزید …
و خانواده‌ای که بعد مدت‌ها مرد خانه را دیدند، بغضشان ترکید و اشک روی گونه‌هایشان لرزید …
…و اینگونه بود که زمین خدا هم مانند عرش خدا بعد از حمله به عزاداران قم و فاجعه تاریخی تاسوعا تدریجاً لرزید …

وای اگر ابوالفضل العباس (ع) صبرش تمام شود و شمشیرش را بلرزاند …
وای اگر فاطمه (س) این بار برای دفاع از وصیت پیامبر (ص) سراسیمه به مسجد برود و علی (ع) هم مانع نفرینش نشود …
آن روز مردم از کنار ری می‌گذرند و میگویند اینجا سابقاً شهری بوده…
و خدا نشانه‌های غضب و انتقامش را مدت‌هاست که نشان داده، ولی افسوس که اهل عبرت نبودید و نیستید و سرنوشتی جز فرجام آل فرعون ندارید…
وای به حال شما از آن ساعت که نزدیک شده!

«و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون»

همچنین ببینید

اصل و اساس عذاب و گرفتاری‌های امت مسلمان، ظلمی است که در حق اصل و اساس خلافت الهی روا داشته شد. نقش حضرت فاطمه س در خلافت الهی، نقش اصل و مبدأ است.

نقش فاطمۀ زهرا س در خلافت الهی

اصل و اساس عذاب و گرفتاری‌های امت مسلمان، ظلمی است که در حق اصل و …

8 نظر

 1. واقعیت داره!!!؟

 2. عبدالله یحیی

  خدایا از آنچه بر مظلومین و مومنین به دعوت سید احمد الحسن ع وارد می‌شود، از دست بندگانت آگاهی و از آنچه بر سایر مردم مستضعف نیز وارد شده آگاهی، خدایا تو بهترین حکم فرمایانی،

  به محمد و آل محمد (ع) در این زمان و هر زمان پیروزی با عزت عطا کن و نامشان را بلند گردان و به دست آنها نجات ده همه بندگان با ایمانت را و سپس ما را به آنها ملحق کن.

 3. ظلم بس است…

 4. عارف الانصاری

  اللهم فک کل اسیرنا اللهم مکن لقائمین آل محمد ع

 5. اللهم صل علی محمد و آل محمد الائمه و المهدیین وسلم تسلیما کثیرا
  انصار قائم علیه السلام را آزاد کنید؛ زیرا مشکلات این جامعه بخاطر مخالفت با احمد الحسن علیه السلام و ظلم به ایشان و انصارشان می‌باشد. امر الهی انجام شدنی است و همه امتحان میشوند، عذاب الهی پس از آمدن رسولش و انکار و تکذیبش نازل میشود، چرا عذاب را خواستارید؛
  درهای توبه و بازگشت باز است، پس همگی باید توبه کنیم تا خداوند بدست رسولش نجاتمان دهد، خداوند زمان را به تاخیر انداخته تا فرصت کافی داده باشد.
  ظلم را بس کنید…

 6. سیخسر السجانین
  ان شاءالله
  اللهم مکن لقائم آل محمد ع فی الارض
  اللهم فک کل اسیر
  بحق فاطمه الزهرا ع

 7. اللهم فک کل اسیر. خدایا تمکین قائم آل محمد ص را برسان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *