آخرین خبرها
خانه > اخبار دعوت یمانی > هشدار سید احمد الحسن (ع) به سید علی خامنه‌ای درباره دستگیری و محاکمه انصار امام مهدی (ع) در ایران

هشدار سید احمد الحسن (ع) به سید علی خامنه‌ای درباره دستگیری و محاکمه انصار امام مهدی (ع) در ایران

«دستگیری خانم‌ها و کودکان در ایران»

از سید علی خامنه‌ای و حکومت ایران خواستاریم، حملات، قلع‌وقمع، تجاوز و دستگیری را متوقف کنند و مؤمنین به دعوت حق مهدوی از سادات و شیوخ طلبه و اساتید حوزه‌های علمیه در قم و مشهد و دیگر افراد را آزاد کنند و احکام خودسرانه‌ای را که برای برخی از آنان صادر شده است، لغو نماید.

این مردم فقط به خاطر عقیده‌شان دستگیر می‌شوند و مورد حساب قرار می‌گیرند و محاکمه می‌شوند؛ و این مسئله‌ای است که خداوند سبحان، نسبت به آن رضایت ندارد: «لا اکراه فی الدین»، «در دین، اجبار و اِکراهی نیست»؛ و [این مسئله] بر اساس هر ملاک اخلاقی یا انسانی، صحیح نیست.

ویدئوی زیر از تربت‌ حیدریه مشهد در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ است که تجاوز نیروهای امنیتی به مردان و زنان مؤمنی را نشان می‌دهد که برای مطالبۀ آزادی مؤمنین در شهرشان بیرون آمدند؛ متأسفانه به‌جای تصحیح اشتباه و آزادی دستگیرشدگان، به تظاهرکنندگان و خانم‌ها و کودکان تجاوز صورت گرفت و برخی از افرادی که در تظاهرات بیرون آمدند، دستگیر شدند و از جمله دستگیرشدگان، خانم‌ها و کودکان بودند.
📆 پیام فیس‌بوک سید احمد الحسن (ع) در ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

ضرب و شتم خونین و حمله به انصار امام مهدی (ع) در شهر تربت حیدریه توسط نیروهای حکومتی و امنیتی ایران

 

سید علی خامنه‌ای: امروز در کشور ما آزادی فکر هست، آزادی بیان هست، آزادی انتخاب هست، هیچ‌کس به خاطر اینکه فکرش و نظرش مخالف نظر حکومت است مورد فشار و تهدید و تعقیب قرار نمی‌گیرد!

همچنین ببینید

امروز همان سناریویی که آمریکا و هم‌پیمانانش برای ضربه‌زدن به عراق به کار گرفتند، در برابر جمهوری اسلامی ایران نیز اِعمال شده است: آغازش با تحریم، سپس جست‌وجوی سایت‌های هسته‌ای برای شناسایی مراکزشان، سپس گرسنه‌کردن ملتی مسلمان تا به زانو درآوردنش، برای پذیرش آنچه آمریکا بر تمامی جهان تحمیل می‌کند؛

آیا شمارش معکوس برای نبرد «اصطخر» آغاز شده است؟

اصطخر (استخر) کلمه‌ای فارسی به‌معنای «برکۀ آب» است که شکل‌گیری آن از جاهایی است که …

یک نظر

  1. به نظرم فکر شما مخالف حکومت نیست، توهمات انگلیسی شما باعث دوری بیشتر مردم از دین و درگاه خداوند شده و هر بلایی چه صدام ملعون با اون همه خریتش و چه هر حکومتی به سرتون بیاره حقتونه، چون شما همانند منافقین به ضرر انسانیت و هر گونه موجودیت هستید و نه به ضرر حکومتی، این خواص دست نشانده های ام ای ۵ و ام ای ۶ بوده و هست.
    والسلام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *