خانه > اخبار دعوت یمانی > هشدار سید احمد الحسن (ع) به سید علی خامنه‌ای درباره دستگیری و محاکمه انصار امام مهدی (ع) در ایران

هشدار سید احمد الحسن (ع) به سید علی خامنه‌ای درباره دستگیری و محاکمه انصار امام مهدی (ع) در ایران

«دستگیری خانم‌ها و کودکان در ایران»

از سید علی خامنه‌ای و حکومت ایران خواستاریم، حملات، قلع‌وقمع، تجاوز و دستگیری را متوقف کنند و مؤمنین به دعوت حق مهدوی از سادات و شیوخ طلبه و اساتید حوزه‌های علمیه در قم و مشهد و دیگر افراد را آزاد کنند و احکام خودسرانه‌ای را که برای برخی از آنان صادر شده است، لغو نماید.

این مردم فقط به خاطر عقیده‌شان دستگیر می‌شوند و مورد حساب قرار می‌گیرند و محاکمه می‌شوند؛ و این مسئله‌ای است که خداوند سبحان، نسبت به آن رضایت ندارد: «لا اکراه فی الدین»، «در دین، اجبار و اِکراهی نیست»؛ و [این مسئله] بر اساس هر ملاک اخلاقی یا انسانی، صحیح نیست.

ویدئوی زیر از تربت‌ حیدریه مشهد در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ است که تجاوز نیروهای امنیتی به مردان و زنان مؤمنی را نشان می‌دهد که برای مطالبۀ آزادی مؤمنین در شهرشان بیرون آمدند؛ متأسفانه به‌جای تصحیح اشتباه و آزادی دستگیرشدگان، به تظاهرکنندگان و خانم‌ها و کودکان تجاوز صورت گرفت و برخی از افرادی که در تظاهرات بیرون آمدند، دستگیر شدند و از جمله دستگیرشدگان، خانم‌ها و کودکان بودند.
📆 پیام فیس‌بوک سید احمد الحسن (ع) در ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

ضرب و شتم خونین و حمله به انصار امام مهدی (ع) در شهر تربت حیدریه توسط نیروهای حکومتی و امنیتی ایران

 

سید علی خامنه‌ای: امروز در کشور ما آزادی فکر هست، آزادی بیان هست، آزادی انتخاب هست، هیچ‌کس به خاطر اینکه فکرش و نظرش مخالف نظر حکومت است مورد فشار و تهدید و تعقیب قرار نمی‌گیرد!

همچنین ببینید

ترامپ و امثال او، اهمیتی نمی‌دهند که برای زمین و اکوسیستم آن، چه اتفاقی می‌افتد؟ آنها به‌شکلی کاملاً احمقانه گرم‌شدن کرۀ زمین را انکار می‌کنند؛ حتی اگر با همان آتش‌سوزی جنگل‌ها و بلایای زیست‌محیطی به صورتشان سیلی بزند، همچنان به نابودی زمین و اکوسیستم آن ادامه می‌دهند و بر آن پافشاری می‌کنند.

دغدغه‌های زیست‌محیطی سید احمدالحسن (ع)

منفعت‌طلبی کوتاه‌مدت انسان، گاه او را در دام چالش‌های بلندمدت می‌اندازد. ترامپ و امثال او، …

یک نظر

  1. به نظرم فکر شما مخالف حکومت نیست، توهمات انگلیسی شما باعث دوری بیشتر مردم از دین و درگاه خداوند شده و هر بلایی چه صدام ملعون با اون همه خریتش و چه هر حکومتی به سرتون بیاره حقتونه، چون شما همانند منافقین به ضرر انسانیت و هر گونه موجودیت هستید و نه به ضرر حکومتی، این خواص دست نشانده های ام ای ۵ و ام ای ۶ بوده و هست.
    والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *