آخرین خبرها
خانه > اخبار دعوت یمانی > ۱۲۴ روز از اسارت انصار امام مهدی (ع) در زندان قم می‌گذرد

۱۲۴ روز از اسارت انصار امام مهدی (ع) در زندان قم می‌گذرد

ای کسانی که به جرم پاکی و عقیده، انصار مظلوم امام مهدی (ع) را در زندان‌ها محبوس و گرفتار کرده‌اید! آیا فردای قیامت در پیشگاه خداوند سبحان، پاسخگو هستید؟

  • یَوْمَ تُقَلَّبُ وُجُوهُهُمْ فِی النَّارِ یَقُولُونَ یَا لَیْتَنَا أَطَعْنَا اللَّهَ وَأَطَعْنَا الرَّسُولَا
    ﺩﺭ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﻛﻪ صورت‌های ﺁﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺁﺗﺶ (ﺩﻭﺯﺥ) ﺩﮔﺮﮔﻮﻥ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ (ﺍﺯ ﻛﺎﺭ ﺧﻮﻳﺶ ﭘﺸﻴﻤﺎﻥ می‌شوند ﻭ) می‌گویند: ﺍﻯ ﻛﺎﺵ ﺧﺪﺍ ﻭ فرستاده‌اش ﺭﺍ ﺍﻃﺎﻋﺖ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻳﻢ! (الأحزاب ۶۶)
  • وَقَالُوا رَبَّنَا إِنَّا أَطَعْنَا سَادَتَنَا وَکُبَرَاءَنَا فَأَضَلُّونَا السَّبِیلَا
    ﻭ می‌گویند: ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺍ! ﻣﺎ ﺍﺯ ﺳﺮﺍﻥ ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺍﻃﺎﻋﺖ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﻭ ﻣﺎ ﺭﺍ ﮔﻤﺮﺍﻩ ﺳﺎﺧﺘﻨﺪ! (الأحزاب ۶۷)

آیا به چشمان منتظر همسر و فرزندان انصار بی‌گناه زندانی نظر انداختید؟
به قانون اساسی رجوع کردیم و در هیچ کجایش جرمی به نام عقیده و پاکی و سادگی و متانت و ایمان نیافتیم…

هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک
گرم تو دوستی، از دشمنان ندارم باک

آری امروز شیوخ دل‌سپرده و مومن به دعوت سید احمدالحسن، وصی و فرستاده امام مهدی (ع)، (احمد میر‌عرب، احمد رزقی و چندی بعد سید حامد میری) به همین جرم‌ها در گوشه زندان‌ قم محبوس‌اند.

احمد بابا ای مـثنـویِ حـقِ رنـدان
ای شعر یاران در هوای سرد زندان

احمد بابا ای خواب شیرین اسیران
بدخوابیِ دزدان اسلام و امیران

ای منتظر بر ده نفر از قوم سلمان
ای شاه بی‌یاور میان حرف مردان

احمد بابا ای مــرد دوران صـبـوری
رنج و شکیبایی و تنهایی و دوری

احمد بابا ای سرزمین سر و اسرار
ای مرزبان حق و باطل بین افکار

احمد بابا ای کوه خسته پشت ساحل
ای نقطه‌ی بــاء، اولِ قرآن نـازل

احمد بابا ای رجعت و تکرار حیدر
ای حرف مولا، مصر و آن بنّای منبر

احمد بابا ای دل‌خوشی آل طاهـا
ای منتقم از دشمنان در کل دنیا

احمد بابا ای سجده‌های روی تربت
ای مرد تنها گرد ِ در صحرای غربت

ای یوسف گم گشته در آغوش صحرا
ای سر مستودع درون سِرّ زهرا

احمد بابا ای صوت حق در کوه سینا
ای منجی آخر زمان، دانای بینا

ای بت‌شکن‌های اَنا در هر منیت
ای روشنی فضل و شأن برتریت

ای صاحبِ فتح الفتوح دردمندان
انا فتحنا کن مــرا هم بازگــردان

شاید با خودتان گفتید شیوخ و طلبه‌هایشان را دستگیر و زندانی می‌کنیم تا بقیه‌شان بترسند و حق را اظهار نکنند، اما تیرتان به خطا رفت؛ زیرا تجربه نشان داده است که زندان، انصار امام مهدی (ع) را در بیان عقیدۀ بر حقشان مصمم‌تر نموده است.

  راستی یک سؤال: تاکنون کدام‌یک از انصار امام مهدی (ع) را زندانی کرده‌اید و بعد از آزادی دست از عقیده‌اش کشیده‌ است؟ اتفاقاً بر خلاف توهمات شما، آن انصار مصمم‌تر شده و ظهور فرستاده امام مهدی (ع)، سید احمدالحسن (ع) را به‌گونه‌ای دیگر فریاد زده است.

آری! امروز زندانیان درنتیجه هم‌کلام شدن با این انصار مظلوم زندانی، خبر ظهور یمانی آل محمد (ع) را می‌شنوند و درب‌های ملکوت را بر خود گشوده می‌بینند.

  از تاریخ عبرت بگیرید، نتیجه بیش از ۱۳ سال دشمنی با دعوت یمانی و سید احمدالحسن (ع) را بطور دقیق، بررسی و تحلیل کنید و با خودتان منصفانه قضاوت کنید! آیا سید احمدالحسن (ع) به شما هشدار نداده بود!

«به آنان می‌گویم: هر کاری می‌خواهید، انجام دهید؛ چه بخواهید یا نخواهید، برای وارث زمینه‌سازی می‌کنید؛ و در دنیا و آخرت زیان می‌بینید. این همان زیان آشکار است. شما روز‌به‌روز، زیان خود را لمس می‌کنید؛ و محاسبه بدِ شما و اندازه‌گیری شما، مشخص‌تر می‌شود؛ به این خاطر که هر مسئله‌ای، به جز خداوند را حساب کردید. او چقدر در میزان و اندازه‌گیری شما، پایین است!». (سید احمدالحسن – خطبه حج)

ما انصار امام مهدی (ع) برای دفاع از وصیت رسول خدا محمد مصطفی (ص) تا آخر ایستاده‌ایم. ما امامان خود را از متن وصیت رسول الله (ص) گلچین نمی‌کنیم! انکار دوازده نفر (دوازده مهدی (ع))؟ هرگز! ما حقِ انکار حتی یک وصی از اوصیای پیامبر (ص) را به خود نخواهیم داد، چه برسد به دوازده وصی.

مگر اطاعت از ثقلین، گِل بازی است که آن را در دستان خود به هر شکل که دلمان خواست دربیاوریم؟!
به دشمنان امیرالمؤمنین (ع) و اولاد پاکش (ع) بگویید که ما انصار امام مهدی (ع) برای دفاع از حقِ غصب شده امامان خود، تا پای جان ایستاده‌ایم.

به قاضی شریح های زمان این پیام را برسانید که ما «مدافعان وصیت رسول الله (ص)»، کوفیانِ زمان نخواهیم بود که با فتوای شما از یاری فرزند حضرت زهرا (س) دست بکشیم. ما حجت خدا را یافته‌ایم، چه نیازی به دیگران داریم؟!

جهل مردم در طول تاریخ باعث شد تا مولایمان علی (ع) و فرزندان برحقش (ع) تنها بمانند و مظلومانه شهید شوند، ولی اینک ما به لطف علم و بصیرتی که از آل محمد (ع) دریافت کرده‌ایم، از جهالتی که در آخرالزمان گریبان اکثریت مردم را گرفته است، رهایی یافته‌ایم و نه زر و زیور دنیا، و نه زور و تهدیدِ اعداء مانع نخواهد شد که از یاری ولی امر خود شانه خالی کنیم.

به ابن ملجم های نمازخوان! و روزه‌دار! و پیشانی به مُهر! بگویید که محال است اجازه دهیم جهالت شما و دین بی ولایتتان، فرق مبارک مولایمان -علیِ زمان (ع)- را بشکافد.

آری! تاریخ محکوم به تکرار است، باز هم غربال شیعه، باز هم قرآن بر نیزه کردن و قرآن ناطق را تنها گذاشتن… اما این بار علی زمان (ع) منصور و پیروز است و یارانش تا ابد به او وفادار خواهند ماند.

اشهد ان لا اله الا الله
اشهد ان محمد رسول الله
اشهد ان علی و الائمه من ولده حجج الله
اشهد ان المهدی و المهدیین من ولده حجج الله

همچنین ببینید

به‌طور کلی با مردم با مهربانی رفتار کنید تا خداوند احوال شما را اصلاح کند، و به‌واسطۀ شما، آفریده‌هایش را به راه مستقیمش هدایت کند. (پاسخ‌های روشنگرانه، جلد ۷، سؤال ۷۲۹) این صفات برجسته که خیرخواهی برای همگان را در پی دارد ثمرۀ تخلق به مکارم اخلاق است.

احمدالحسن (ع) جلوه‌ای از مکارم اخلاق

«أنا عبدالله وأخوکم وصدیقکم وخادمکم أنصار الله جمیعاً وفقکم الله» من بندۀ خدا و برادر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *