آخرین خبرها
خانه > اخبار دعوت یمانی > شیخ علی اکبر جوکار، استاد سطح عالی و درس خارج حوزه علمیه قم به جرم عقیده و ایمان به سید احمد الحسن (ع) دستگیر شد

شیخ علی اکبر جوکار، استاد سطح عالی و درس خارج حوزه علمیه قم به جرم عقیده و ایمان به سید احمد الحسن (ع) دستگیر شد

  • پرده اول: انصار امام مهدی (ع) در تربت حیدریه دستگیر شدند.
  • پرده دوم: شیخ علی اکبر جوکار (برادر شهید فیض الله جوکار) استاد سطح عالی و درس خارج حوزه علمیه قم و از انصار امام مهدی (ع) به جرم دفاع از وصیت رسول الله (ص) و عقیده و ایمان به وصی و فرستاده امام زمان (عج)، سید احمد الحسن (ع) دستگیر شد.

حتما بخوانید: اظهار عقیده یکی از حقوق طبیعی انسان (بازخوانی سخنان رهبری ایران در دهه ۶۰)

🔥 روزهای گذشته دو اتفاق بسیار بزرگ برای انصار امام مهدی علیه‌السلام در ایران واقع شد.
🔥 اولی دستگیری دسته‌جمعی انصار امام مهدی (ع) در شهر تربت حیدریه و زندانی شدن کودک شیرخوار و کودکان و زنان و مردان و حتی پیرمرد و پیرزن‌ها بود.
🔥 اما اتفاق بعدی دستگیری شیخ علی اکبر جوکار حفظه الله از اساتید حوزه و مدرس درس خارج که شخصیتی معروف در بین علماء و حوزویان دارد، می‌باشد.

🔥 تقارن بین این دو اتفاق، نشان‌دهنده‌ی این است که نیروهای امنیتی یقین دارند که انصار امام مهدی (ع) با امنیت کشور ایران هیچ دشمنی نداشته و ندارند؛ بلکه تنها مشکل آن‌ها با عقیده و فکر انصار است؛ واگرنه دستگیری کودک شیرخواره و زن و مرد و استاد حوزه و عالمی چون شیخ جوکار، چه توجیهی می‌تواند داشته باشد؟
🔥 حقیقتاً انسان عاقل و منصف بدون ذره‌ای تفکر به نتیجه می‌رسد‌.

🔥 بنابراین از آقای سید علی خامنه‌ای و حکومت ایران، خواستاریم که انصار امام مهدی (ع) در تربت حیدریه و اساتید و شیوخ حوزه در قم مقدسه و تمام‌ نقاط کشور را آزاد کنند.

حتما بخوانید: هشدار سید احمد الحسن (ع) به سید علی خامنه‌ای درباره دستگیری و محاکمه انصار امام مهدی (ع) در ایران

استاد علی اکبر جوکار کیست؟

ایشان از اساتید سطوح عالیه حوزه علمیه قم و مؤلف کتب حوزوی و از مؤمنین به دعوت سید احمد الحسن (ع) به دلیل ایمان به وصیت پیامبر (ص) هستند که یک‌بار توسط دادگاه ویژه روحانیت قم دستگیر و بعد از دو روز با قرار وثیقه آزاد شدند.

شیخ علی اکبر جوکار (برادر شهید فیض الله جوکار) استاد سطح عالی و درس خارج حوزه علمیه قم و از انصار امام مهدی (ع)
شیخ علی اکبر جوکار (برادر شهید فیض الله جوکار) استاد سطح عالی و درس خارج حوزه علمیه قم و از انصار امام مهدی (ع)

شیخ علی اکبر جوکار بارها آمادگی خود را برای شرکت در مناظره رسمی و علمی در مدرسه فیضیه قم و دیگر مدارس حوزه و همچنین تلویزیون، جهت اثبات حقانیت سید احمد الحسن (ع) اعلام کرده بود.

از تألیفات شیخ علی اکبر جوکار می‌توان از کتاب‌های: «کوبنده فرق باطله» در ردّ فلسفه و عرفان نظری و «شناخت زن راهی به‌سوی بهشت» و «مشکوه الطریق» نام برد.

علی‌الظاهر معاندین بدصفت این دعوت مبارک، بار دیگر برای فرار از مناظرات و درخواستهای رسمی و علنی انصار و علما و شیوخ با عمل این دعوت مبارک، دست به تحریفات و اتهامات و اکاذیب مجدد زدند؛ اما ما صحنه دعوت به مناظرات را خالی نخواهیم کرد؛ زیرا طبق روایات لعن خدا و رسول خدا و ملائک آسمان بر علمایی است که در صورت وارد شدن بدعت در دین، علم خود را ظاهر نکنند.

بنابراین شما و بزرگانتان دو راه دارید، یا راه فرار از مناظرات علمی و علنی در فضای رسانه ملی با انصار را انتخاب کنید که با این کار لعن خدا و رسولش و ملائکه را خریدارید کما فی السابق و یا اینکه تابع کلام رسول اکرم (ص) هستید و برای نشان دادن علمتان وارد صحنه خواهید شد.

حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
شعارنا لا قوه الا بالله.

همچنین ببینید

به‌طور کلی با مردم با مهربانی رفتار کنید تا خداوند احوال شما را اصلاح کند، و به‌واسطۀ شما، آفریده‌هایش را به راه مستقیمش هدایت کند. (پاسخ‌های روشنگرانه، جلد ۷، سؤال ۷۲۹) این صفات برجسته که خیرخواهی برای همگان را در پی دارد ثمرۀ تخلق به مکارم اخلاق است.

احمدالحسن (ع) جلوه‌ای از مکارم اخلاق

«أنا عبدالله وأخوکم وصدیقکم وخادمکم أنصار الله جمیعاً وفقکم الله» من بندۀ خدا و برادر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *