آخرین خبرها
خانه > جستجوی تمدن > سیاسی > چرا طلاب و اساتید حوزه‌های علمیه ایران به جرم ایمان به سید احمد الحسن (ع) دستگیر و زندانی می‌شوند؟

چرا طلاب و اساتید حوزه‌های علمیه ایران به جرم ایمان به سید احمد الحسن (ع) دستگیر و زندانی می‌شوند؟

بهتر است کمی هم از طلاب و اساتیدی که تنها به جرم ایمان به وصی و فرستاده امام مهدی (ع) و تصدیق او، به زندان و بند ویژه روحانیت افتاده‌اند بنویسیم. طبق وجدان شما، آیا اذیت و آزار انصار امام مهدی (ع) آن هم فقط به خاطر اعتقادشان جایز است؟!

شیخ #عباس_فتحیه نیز پس از #شیخ_علی‌اکبر_جوکار برای چندمین بار دستگیر شد

  • چرا شیخ احمد رزقی شاگرد با سابقه آقای جوادی آملی تنها به خاطر اعتقادش و ایمان به امام احمد الحسن (ع) زندانی می‌شود؟!
  • چرا سید حامد میری، استاد حوزه و شاگرد آقای جوادی آملی تنها به خاطر اعتقادش و ایمان به امام احمد الحسن (ع) دستگیر و زندانی می‌شود؟!
  • چرا شیخ عباس فتحیه، تنها به خاطر اعتقادش و ایمان به امام احمد الحسن (ع) با حکم سنگین حبس و تبعید روبرو می‌شود؟!
  • چرا شیخ علی اکبر جوکار، استاد درس خارج و مجتهد حوزه، تنها به خاطر اعتقادش و ایمان به امام احمد الحسن (ع) با حکم سنگین ۸ سال حبس روبرو می‌شود؟!
  • چرا شیخ عظیم ابوالقاسمی استاد اخلاق باسابقه حوزه علمیه، تنها به خاطر اعتقادش و ایمان به امام احمد الحسن (ع) دستگیر و زندانی می‌شود؟! چرا… چرا… چرا؟!

عکس و تصویر طلاب و شیوخ انصار امام مهدی در ایران

به این لیست بلندبالا، اسم شیح حسن سلطانی، شیخ احمد میرعرب، شیخ مسعود قربانی، شیخ مجتبی ابوالقاسمی، شیخ صادق دوستکام، شیخ مهدی اکبرنیا، سید حسن هاشمی و بیش از ۶۰۰ طلبه و استاد حوزه‌های علمیه سراسر کشور (به اعتراف قاضی دادگاه ویژه روحانیت) را هم اضافه کنید!

اینها را گفتیم تا به مراجع تقلید و بزرگان حوزه‌های علمیه بگوییم:
🔹 فارغ از اینکه به خاطر انکار و تکذیب حجت خدا و وصی و فرستاده امام مهدی علیه‌السلام (که البته انکارِ رسول، به‌منزله انکارِ مرسِل است) اعمالتان ارزشی ندارد.

🔹 و فارغ از اینکه در حوزه، اصل (سربازی امام مهدی ع) را از یاد برده و به فرعیات مشغول شده‌اید. (شاید همانطورکه شیخ عباس فتحیه در کانالش نوشت، اوقاتتان تنها صرفِ دماء ثلاثه نشده باشد، اما صرفِ اموری شده که اصل نبوده و هیچ اولویتی نداشته است)

🔹 و فارغ از اینکه در اعتقادتان محقق نبوده و مقلد و پیرو هستید.

🔹 و فارغ از اینکه به بدعت وجوب تقلید از غیر معصوم معتقدید درحالی‌که هیچ دلیلی از عقل و قران و روایات برای اثبات درستی آن وجود ندارد، بلکه عقل و قران و روایات آن را نفی و از آن نهی می‌کنند.

🔹 و فارغ از اینکه با وجود شکست حکومت در همه زمینه‌ها و دین گریزشدن جوانان، همچنان از اصل آن دفاع می‌کنید و البته اضطرار و تضرعی نسبت به وجود معصوم از خود اظهار و آشکار نمی‌کنید.

🔹 و فارغ از اینکه به خاطر عدم اظهار علم، حداقل در رد دعوتی الهی که به زعمتان باطل است، مورد لعن خداوند هستید🔥
✨(إِذَا ظَهَرَتِ الْبِدَعُ فِی أُمَّتِی فَلْیُظْهِرِ الْعَالِمُ عِلْمَهُ فَمَنْ لَمْ یَفْعَلْ فَعَلَیْهِ لَعْنَهُ اللَّه کافى: ج‏۱، ص‏۵۴)✨.

💠 فارغ از همه اینها، آزاده و منصف هم نیستید و در برابر ظلم ظالم سکوت کرده‌اید. از شما می‌خواهیم در ادامه مسیر زندگی‌تان تجدیدنظری اساسی کنید چراکه به‌زودی دنیای هریک از ما به اتمام رسیده و آنگاه باید در پیشگاه خداوند جوابگوی اعمالمان باشیم، در آنجا باید برای اعتقادات و اعمالتان دلیل و حجت داشته باشید.

همچنین ببینید

امروز همان سناریویی که آمریکا و هم‌پیمانانش برای ضربه‌زدن به عراق به کار گرفتند، در برابر جمهوری اسلامی ایران نیز اِعمال شده است: آغازش با تحریم، سپس جست‌وجوی سایت‌های هسته‌ای برای شناسایی مراکزشان، سپس گرسنه‌کردن ملتی مسلمان تا به زانو درآوردنش، برای پذیرش آنچه آمریکا بر تمامی جهان تحمیل می‌کند؛

آیا شمارش معکوس برای نبرد «اصطخر» آغاز شده است؟

اصطخر (استخر) کلمه‌ای فارسی به‌معنای «برکۀ آب» است که شکل‌گیری آن از جاهایی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *